Aktualności | 11 April 2023

Już 25 kwietnia zapraszamy Państwa na Food Waste Forum – wyjątkowe wydarzenie, którego celem jest walka z marnowaniem żywności, edukacja społeczeństwa, a przede wszystkim wymiana dobrych praktyk. Pomysł na forum zrodził się w odpowiedzi na jedną z największych transformacji globalnego rynku produkcji żywności, której jesteśmy świadkami. Darmowa rejestracja na https://foodwasteforum.pl/rejestracja/

Dzisiejszy konsument chce jeść zdrowo, bardziej świadomie, czyta etykiety i ogranicza czas przygotowania posiłków. Konfrontując to z aktualną sytuacją na świecie, gdzie marnuje się 1/3 wyprodukowanej żywności, a planeta jest w 35% zdegradowana, pojawiają się pytania:

  • Czy można zagospodarować żywność już wytworzoną?
  • Czy w nadchodzących latach konsument może czuć się pewnie i bezpiecznie?
  • Jakie zmiany nas czekają?
  • Jakie alternatywy mamy do zaoferowania sobie i przyszłym pokoleniom?

Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź już 25 kwietnia 2023 podczas Food Waste Forum. Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu stacjonarnie w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie lub online.

Wśród zaproszonych gości będą przedstawiciele świata nauki, przedsiębiorcy, ale też konsumenci. Naszą misją jest zaprezentowanie różnych stanowisk, spojrzeń na temat, czasem skrajnych opinii. Wierzymy, że #RazemMożemyWięcej.

Do zobaczenia już 25 kwietnia 2023!